Bankobet Popüler Slot Oyunları

Bankobet, slot oyun dünyasına ait bütün oyun versiyonlarını ya da çeşitlerini sizlere çevrimiçi olarak sunmaya çalışmaktadır. Binlerce farklı seçenek içerisinde bazı oyunların, bankobet popüler slot oyunları olarak birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Neşe, eğlence ve heyecan dolu oyunlarda herhangi bir teknik problemin yaşanma ihtimali yoktur. Basit bir strateji ile hareket edip, bu oyunlarda kazanma ihtimalini arttırabilirsiniz.

Ancak şunları belirtelim. Popüler olan ya da olmayan bütün slot oyunlarında lisanslı şirketlerin oyunlarına yer verilmiştir. Her oyun içerisine bahse konu şirketler tarafından kazanç sayıları dahil edilmiştir. Bu şirketlere lisans veren komisyonlar kazanç sayılarını test etmiştir. Popüler olan ya da diğer bütün slot oyunlarında geri dönüş oranı, yüksek seviyelerde bulunmaktadır.

Bankobet Sweet Bonanza Oyunu

Popüler olan slot oyunları hakkında kısa kısa bilgi verelim. Önce en popüler olarak tanımlanmış bankobet sweet bonanza oyunu hakkında sizleri bilgilendirelim. Standart kollu makine oyunu seçeneklerinden bir tanesidir. Şeker ve meyve temalarının işlendiği bir oyundur. 6 makara ve 5 satır ile hareketlenen bu oyunda karakteristik özellikler devreye girmektedir. Ekranın herhangi bir yerinde sembollerin eşleşmesi ile birlikte, ödeme yapılması en büyük avantajdır. En az 8 adet sembol için ödeme yapılır. Bankobet Popüler Slot Oyunları.

En düşük kazanç miktarı 0,50 Türk Lirası, en yüksek kazanç miktarı 100 Türk Lirası olarak karşınıza çıkar. Ayrıca scatter  sembolü oyun içerisinde görüldüğünde, 200 Türk Lirasına kadar kazanç alabilirsiniz. Oyunda 20 kat, 100 kat ekstra kazanç alma avantajını destekleyen seçenekler ya da semboller bulunmaktadır. Kaybolan sembollerin yerini yenisi otomatik olarak gelmekte, yeni dönüşler ile yeni kazanç şansları elde edilmektedir. Bu sistem oyun içerisinde takla etkinliği olarak gündeme gelir. 

Bankobet Gates Of Olympus Oyunu

Popüler oyunlar kategorisinin diğer bir seçeneğini ise, bankobet gates of olympus oyunu meydana getirir. Yine lisanslı altyapı şirketi tarafından hazırlanmış bir oyun seçeneğini işaret etmektedir. Yunan mitolojisi ya da Yunan Tanrıları temalı bir ekran ile karşınıza gelecektir. 6 makara 5 satır 30 sembol anlayışı ile oynanan bir oyun seçeneğidir. Semboller ekranın herhangi bir yerinde ödeme yapar. 500 kata kadar rastgele kazanç şansının tetiklendiği bir oyun seçeneğidir. Sembollere göre en az 8 adet sembol görüldüğünde kazanç verilir.

Bankobet Popüler Slot Oyunları. En düşük kazanç miktarı 2,50 Türk Lirası, en yüksek kazanç miktarı 500 Türk Lirasıdır. Scatter  sembolü ekranda görüldüğünde ve 6 adet eşleşme yapıldığında, tam 1.000 Türk Lirasına kadar kazanç verildiği görülecektir. Takla etkinliği, bonus özelliği, çarpan katsayıları oyunun popülerliğini arttırır. 

Bankobet Popüler Slot Oyunları

Bankobet Big Bass Bonanza Oyunu

Balıkçılık, balık avlama temalı oyunlardan, popüler slot oyunlarından bir tanesini bankobet big bass bonanza oyunu meydana getirir. 5 makara, 3 satır ile oynanan klasik ya da standart oyun versiyonlarından bir tanesidir. Kazanç verilme sistemine bakıldığında, sol makaradan sağ makaraya doğru, bileşik makaralarda en az 3 adet sembolün görülmesi ile sistemin işlediğini tespit edeceksiniz.

En düşük kazanç miktarı 2,50 Türk Lirası, en yüksek kazanç miktarı 1.000 Türk Lirasıdır. Tek bir oyunda tam 1.000 Türk Lirasına kadar kazanç elde etme ihtimalini yakalayabilirsiniz. Popüler oyunda ayrıca wild ve scatter gibi ekstra semboller karşınıza çıkabilir. Bu sembollerde diğer sembollerin yerine geçme, çarpan katsayılarını tetikleme gibi özelliklere sahiptir.

Bankobet Popüler Slot Kazançları Ne Kadar?

Her bir oyun için, aslında tek tek en popüler türler dahil olacak şekilde, bankobet popüler slot kazançları ne kadar? Sorusu cevaplanmıştır. Genel bir değerlendirme yapılırsa, oyuncular tarafından oynanan ve kazanç elde edilen oyunlarda yüksek kazançlar anlayışının farklı değerlerde bulunduğunu görebilirsiniz. Gates of olympus oyun seçeneği ile bir kullanıcının site üzerinden 337.000 Türk Lirası kazandığı paylaşıma açılmıştır. Bankobet Popüler Slot Oyunları.

Sweet bonanza  oyun seçeneği ile başka bir kullanıcının bu oyun üzerinden, 253.000 Türk Lirası kazandığı şeklinde bir paylaşım yapılmaktadır. Bu oyunlara yatırım yapıp, kazanmak için şansınıza güveneceksiniz. Bankobet Popüler Slot Oyunları.

Oyunu peş peşe oyun oyna mantığı ile gündeme getirecek yani böyle bir strateji uygulayacaksınız. Uygulayacağınız bu strateji sayesinde, oyunda kazanma ihtimalinizi arttıracaksınız. Kaybetmeye başlasanız bile ara vermeden, mümkün olduğunca yüksek dönüş sayısı ile oyunu tekrarlayın. Oyun sağlayıcı şirketinin oyun içerisine yerleştirmiş olduğu kazanç sayılarını, bu sayede yakalayabilirsiniz.